Hakkımızda

Gülen Kalyoncu

Kalyoncu Legal, İstanbul’da kurulu olup, uzman kadrosu ve danışmanları ile ağırlıklı olarak kurumsal şirketlere, finans kuruluşlarına ve yerli/yabancı yatırımcılara hizmet vermektedir.

Her gün gelişen kadromuzla, Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamayı ve günümüz piyasasında Müvekkillerimize en uygun çözüm yollarını sunmayı hedeflemekteyiz..

İş dünyasının beklentisinin ötesinde hizmet sunma anlayışı ile titiz bir şekilde çalışan kadromuz, gerek iş dünyasındaki gelişmeleri, gerekse de yasalar ve hukuki mevzuatta yapılan değişiklikleri sürekli takip etmekte ve Müvekkillerini gecikmeksizin bilgilendirmektedir.

Av. Gülen Kalyoncu, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi almıştır. Üniversite yıllarında son sınıfı ise Almanya Berlin’de bulunan Humboldt Üniversitesi’nde okumuştur.  Stajına ve ilk avukatlık yıllarına uluslararası çapta faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda başlayan Av. Gülen Kalyoncu, 8 yıl boyunca Yargıtay Onursal Üyelerinden oluşan bir hukuk bürosunda ortaklık yaptıktan sonra “Kalyoncu Legal”i kurarak kendi ekibi ile mesleğini icra etmeye devam etmektedir.

Kalyoncu Legal uzman kadrosu ve danışmanları ile ağırlıklı olarak kurumsal şirketlere, finans kuruluşlarına ve yerli/yabancı yatırımcılara hizmet vermektedir.

Kalyoncu Legal her gün gelişen kadrosu ile, Müvekkillerinin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamayı ve günümüz piyasasında Müvekkillerine en uygun çözüm yollarını sunmayı hedeflemektedir.

İş dünyasının beklentisinin ötesinde hizmet sunma anlayışı ile titiz bir şekilde çalışan Kalyoncu Legal ekibi, gerek iş dünyasındaki gelişmeleri, gerekse de yasalar ve hukuki mevzuatta yapılan değişiklikleri sürekli takip etmekte ve Müvekkillerini gecikmeksizin bilgilendirmektedir.